Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa, Thajsko, 17.6.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 120163359

Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa

Thajsko

KOH YAO NOI, Hotel starstarstarstarstarSanthiya Koh Yao Yai Resort & Spa

Termín:

17.6.2018 - 26.6.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

36 741 Kč  -19 %
29 761 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Santhiya Koh Yao Yai Resort and SPA
Ubytování
Luxusní eko resort se skládá z 39 teakových vilek s bazénem a 109 deluxe pokojů. Ubytování se dále rozděluje do několika druhů dle polohy či vybavení. Každý pokoj však nabízí klimatizaci, ledničku s minibarem, koupelnu se sprchovým koutem a balkon.
Poloha
Tento krásný resort se nachází pouze osm minut od pláže Loh Pared na Koh Yao Yai. Z mezinárodního letiště na Phuketu je to cca 50 minut jízdy autem a člunem. Hotel je vzdálený od přístavního mola Ao Po Grand 30 minut jízdy.
Vybavení a služby
V resortu je 6 restaurací s tradiční thajskou i mezinárodní kuchyní. Je zde také možnost soukromé večeře na pláži. Wi-Fi připoení je zdarma v celém resortu, dále je zde 24 hodin otevřená recepce, turistické informace, směnárna, nabídka transferů a kyvadlové dopravy, obchod se suvenýry, půjčovna aut a motorek, pokojová služba, služba praní a žehlení prádla. Pro obchodní cestující je k dispozici vybavené business centrum.
Sport a zábava
Hotel poskytuje nepřeberné množství volnočasových aktivit, mezi které patří plavání ve venkovním bazénu, šnorchlování, jízda na kánojích, masáže, denní aktivity, kurzy vaření, lekce jógy, kurzy tradičního thajského tance, thajský box, rybaření. Je zde lázeňské centrum, fitness, sauna, dětský klub, dětská herna, služba hlídání dětí, knihovna.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA - THAJSKO
Odlet z Prahy . Občerstvení během letu


2. den
KOH YAO NOI
Přílet do Bangkoku, pokračování cesty na Koh yao noi. Ubytování. Nocleh.


3. - 8. den
KOH YAO NOI
Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů.


9. den
KOH YAO NOI – BANGKOK
Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku.


10. den
BANGKOK - PRAHA
Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Konec programu.

Cena zahrnuje
zpáteční letenka Praha – Bangkok s mezipřistáním
7 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji
transfery letiště – hotel – letiště
letištní a bezpečnostní taxy
asistenci místní CK
Cena nezahrnuje
spropitné
pojištění léčebných výloh
privátní transfer za příplatek 1500,- Kč
fakultativní výlety
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIME TRAVEL s.r.o., IČ 49356861.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK