O nás

Cestovní agentura LONG TOUR s.r.o. nabízí tisíce zájezdů mnoha desítek cestovních kanceláří do celého světa. Našimi partnery jsou nejen největší cestovní kanceláře působící v celé České republice, ale rovněž i menší cestovní kanceláře se specializovanými nabídkami a osobním přístupem ke klientům. Naši nabídku jsme od 1.1.2013 rozšířili o pobytové a wellness zájezdy do lázní po celé Evropě a o nabídku zájezdů německých a rakouských cestovních kanceláří.

Jako incomingová cestovní agentura se zaměřujeme na holandskou, švédskou, dánskou a rusky mluvící klientelu.

1.9.2017 jsme uzavřeli smlouvu o incomingovém cestovním ruchu s Thajskem.

V rámci našich incomingových aktivit spoluprovozujeme v ČR 25 hotelů a pensionů, především v lázeňských městech.

Klientům, kteří si chtějí pronajmout nemovitost u moře nebo na horách, nabízíme od 1.2.2013 možnost využít náš pronájem rekreačních nemovitostí po celé EU včetně zajištění služeb dle přání klientů.

Od 15.6.2013 rozšiřujeme naši nabídku o zájezdy polských cestovních kanceláří.

Zaměřujeme se na internetový prodej zájezdů a letenek na internetové adrese www.longtour.cz a www.dovolenaprostarsi.cz . Můžete nás však také navštívit v naši prodejní kanceláři v Jičíně na ul. Husova 820.

Provozujeme internetový slevový portál Párslev.cz a mezinárodní obchodní portál Hrackoshop.eu.

LONG TOUR s.r.o. je autorizovaný prodejce zájezdů pouze plně pojištěných cestovních kanceláří. Zájezdy si můžete u nás objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá a při nákupu využít i systém bonusů pro naše klienty.

Hlavním posláním cestovní agentury LONG TOUR s.r.o. je šetřit Váš čas! Na jednom místě si prohlédnete katalogové nabídky zájezdů cestovních kanceláří v elektronické podobě a využijete moderního způsobu objednání a nákupu zájezdu z pohodlí Vašeho domova. Naši operátoři Vám jsou plně k dispozici.

Našim klientům chceme nabídnout servis cestovní agentury také v jiných městech ČR. Brzy rozšíříme počet klientských center!

V rámci našeho proklientského přístupu můžete využít i našich dalších služeb zde: www.ucetnictvi-poradenstvi.cz

 

Vaše spokojenost je důvodem naší existence.

Přejeme Vám příjemný výběr dovolené a šťastnou cestu!

Tým LONG TOUR s.r.o.